Dlouhodobý pronájem bytu 3+KK/B+garáž Plzeň (REZERVACE)

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný a útulný byt 3+KK/B s balkonem, s garáží a komorou. Užitná plocha je 88 m2.

Byt je situovaný v prvním patře 3. patrového bytového domu, kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou, ledničkou, sporákem se sklokeramickou deskou a digestoří. 

Navíc je v předsíni zhotovená na míru, nová, větší skříň. Orientace bytu je na jihozápad a balkonu také. Byt je velice hezky dispozičně řešený a pěkně prosvětlený. Travnatý prostor kolem domu s pískovištěm je celý oploceny Ideální bydlení pro rodinu s jedním či dvěma dětmi. Hezká a klidná lokalita v blízkosti zástavby rodinných domů. Volný od 1. 7. 2023.

Cena: 18.000 Kč/měsíc, režie a zálohy: 3.700 Kč, platba elektřiny bude převedena na nájemce.

PENB: „C“

Dlouhodobý pronájem bytu 3+KK/B+garáž Plzeň

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM BYTU 3+KK/B+GARÁŽ PLZEŇ
DLOUHODOBÝ PRONÁJEM BYTU 3+KK/B+GARÁŽ PLZEŇ

Byt, který nabízíme k dlouhodobému pronájmu, je velmi pěkně řešený a prosvětlený 3+kk s balkonem a garáží s komorou. Celková užitná plocha bytu je 88 m2 a nachází se v prvním patře třípatrového bytového domu.

V kuchyni najdete moderní kuchyňskou linku, lednici, sporák se sklokeramickou deskou a digestoří. V předsíni byla zhotovena na míru nová, větší skříň. Byt má orientaci na jihozápad a balkon s výhledem na okolní krajinu.

Dlouhodobý pronájem bytu 3+KK/B+garáž Plzeň

Kromě toho, byt se nachází v krásné a klidné lokalitě v blízkosti zástavby rodinných domů. Okolí nabízí také mnoho zeleně a prostoru pro rekreaci. To vše činí tento byt ideálním pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi.

Dlouhodobý pronájem bytu 3+KK Plzeň
Dlouhodobý pronájem bytu 3+KK Plzeň

Pronájem 3 + KK Plzeň

Pokud hledáte byt s moderním vybavením, balkonem, garáží a klidnou lokalitou, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.

Pro více informací o této nemovitosti a dalších nabídkách v naší nabídce nás můžete kontaktovat na webové stránce https://reality-tousova.cz/.

Jsme realitní kancelář s dlouholetou tradicí a rádi Vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího bytu pro Vás a Vaši rodinu.

Pronájem 3+KK Plzeň

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderně zařízený byt s balkonem, garáží a komorou v klidné lokalitě. S užitnou plochou 88 m2 a dispozicí 3+KK/B, nabízí dostatek prostoru pro rodinu s jedním či dvěma dětmi. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou, ledničkou, sporákem se sklokeramickou deskou a digestoří. V předsíni se nachází nová, větší skříň na míru. Byt se nachází v prvním patře 3. patrového bytového domu, s orientací na jihozápad a balkonem, který zajišťuje dostatek slunce a světla.

Nemovitost je k dispozici od 1. července 2023.

Cena tohoto krásného bytu je 18 000 Kč/měsíc, k tomu je nutné připočíst režie a zálohy ve výši 3 700 Kč/měsíc.

Platba elektřiny bude převedena na nájemce. Pro více informací o této nemovitosti a dalších nabídkách v naší nabídce, nás neváhejte kontaktovat na naší webové stránce https://reality-tousova.cz/.

Jsme realitní kancelář s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, a rádi Vám pomůžeme najít ten správný byt pro Vás a Vaši rodinu. Kontaktujte nás co nejdříve a nechte nás Vám pomoci najít Vaše nové domov!